Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Férový kluci

(Buldok ubečánek, 2. 12. 2014 18:10)

Jen krátký komentář k zápasu s Bylnicí. Bylnice vedla v sedmi lidech 2:0. Buldoci ukončují zápas a posléze si VYPLÁČOU opakování zápasu u p. Vaňka, kvůli startu hráče Chudárka, který je stabilním hráčem Bylnice, ale že májí v mužstvu J. Madigara , který hrál extraligu dorostu za Vítkovice a ligu juniorů za Frýdek-Místek, tak to je v pořádku. Tak trochu ubohé chování hráčů Bulgogs. Prostě jsou to féroví kluci. S pozdravem Magiho kámoš z Kopřivnice.

Re: Férový kluci

(Juris, 8. 12. 2014 15:44)

Zdravim :) Nevím asi máte špatné informace, ale zápas s Bylnicí nebyl ukončen kvůli Chudárkovi, ale kvůli dalším dvěma hráčům, kteří nebyli registrováni v týmu. Co se týka Josefa, ano je výborný :) Já osobně nevěděl, že je až tak kvalitní.... ale získal registraci a je členenem týmu oprávněně.

Re: Re: Férový kluci

(Komediant, 20. 12. 2014 2:09)

Když člověk narazí na komentář JO několik let zpátky, je to k smíchu. Cituji "jde jen o to ze lide kteri byly nekdy registrovani a podle mne nejde o to jestli v lednim nebo v inline hokeji by nemeli hrat v amaterech takovi lide patrii nekam jinam a pokud ne tak to neni amaterska nebo hobby liga jdeme si zahrat a ne se divat jak "profici" si projedou cele hriste jeste se zasmeji brankarovi a pak mu to zavesi za zada a nejde jenom o stepan ale i jinci teamy ve skupine D maji tyto hrace." Najednou je všechno v pořádku, že v tým šmatláků, v čele s Mikšem sežene pořádného chlapa (JM), bez kterého by byli stěží v druhé polovině tabulky?
Na druhé poukazujete, sami brečíte a celý zápas provokujete.

Re: Re: Re: Férový kluci

(Juris, 21. 12. 2014 13:35)

Co k tomuto dodat? Urážet lidi a dokonce jmenovat jednotlivce? hmmm... Je pravda, že jsme šmatláci, to nepopírám :) Debatovat určitě můžem, od toho je diskuze, ale podpis by byl fajn! Děkujem. Pěkné svátky.

Re: Re: Re: Férový kluci

(Pecl, 18. 1. 2015 12:03)

Hele, vy feroví kluci, jak tady píšete, první se zkuste podepsat jako slušní lidi a potom tady něco pindejte.
Za druhé, co se týká JM, tak v první řadě pochybilo ředitelství VHL, které si mělo zkontrolovat každého hráče, kterého registruje! Nám může kdokoliv cokoliv nakecat.
Za třetí, co je to za pravidla, když za každým pravidlem je dodatek NENÍ- LI JINAK ROZHODNUTO ŘEDITELEM SOUTĚŽE. Např. Hasiči Brumov - jejich hráč dostal výjimku a to hrál-hraje v A,B,C prej protože je hasič :D.
A za další nechodíme brečet Vankovi, jak někdo píše, ale byli jsme si pouze pro vysvětlení k situaci JM, když to neuměl nikdo pořádně zdělit. Jinak, někdo psal ze pokud nebude hrát JM, tak budeme někde naspodu tabulky a prohrávat. 2 zápasy bez JM a 2 výhry snad nám to vydrží.
PS: Můžete se spolehnout, že po incidentu s JM si proti nám nezahraje žádný hráč, který by neměl ve skupině C co dělat a to i za předpokladu, že by nám měla být odebrána akontace a tím skončit v soutěži.
Přeji pěknou neděli

Re: Re: Férový kluci

(Hráč jiného týmu, 24. 12. 2014 14:56)

Získal registraci oprávněně? Myslím, že ani nebyl prověřován. Až teď na sebe poukazuje svými výkony.... A že si nevěděl, že nikdy nehrál je pěkná kravina, prostě jste to zkusily a vyšlo to. Na druhou stranu je pravda, že skoro každý by ho chtěl v týmu. Co byste dělaly vy kdybyste zjistily, že má tým takového hráče? Určitě byste brečely u Vaňka. A jak to všechno nakonec dopadne? Nijak je to Vaňkova liga a hlavně, že se platí led.
No a co se týká zápasů s Bylnicí tak pokud hrály v 7 lidech tak mohly mít kolik chtěly lidi s jiného týmu, ale pokud by byl navíc tak by nesměl nastoupit.
P.S. Šťastné a veselé

Výpis z pravidel

(Pravidla, 28. 12. 2014 18:05)

3.) REGISTRACE HRÁČŮ – účast ve VHL
- účastnit VHL se mohou:

- hráči, kteří nebyli nikdy registrováni v ČSLH, SZĽH nebo jiném hokejovém svazu (v žákovských, dorosteneckých, juniorských nebo dospělých kategoriích)
- hráči, kteří nebyli nikdy registrováni do 1.9.2009 (do zahájení 1. ročníku VHL) v ČSLH, SZĽH nebo jiném hokejovém svazu
- maximálně 3 registrovaní hráči v týmu, kteří více jak 5 let oficiálně k 1. 9. 2009 aktivně nehráli žádnou soutěž – tito hráči mohou hrát pouze ve skupině A
- hráči bez omezení, kteří dovršili 50 let
po 1. 1. 2010 nelze registrované hráče doplňovat – odpovídá vedoucí týmu
- výjimky z výše uvedených pravidel lze uskutečnit pouze ve zcela výjimečných případech na základě písemné žádosti, následném pozorování tohoto hráče a v případě, že se bude jednat o průměrného a slabšího hráče příslušné skupiny mu může po pohovoru prezident HC BBSS účast ve VHL povolit, případně již povolenou účast pozastavit/zakázat - při porušení dohodnutých podmínek, za nichž mu byla účast povolena (např. časté vylučování, urážky rozhodčího, nepřiměřeně tvrdá hra amatérského hokeje tělem, holí nebo pukem)

Re: Výpis z pravidel

(Dave, 30. 12. 2014 18:09)

Jednoznačně podle pravidel by J.Madigar neměl hrát VHL sk.C. Nyní jedna zatím neověřená zpráva. Pan Vaněk prý rozhodl, že hráč J.Madigar může hrát sk.C, ale smí dát jen tři goly za zápas. Prostě výsměch všem hráčům a můžstvům skupiny C. Záleží na klubech jak se k tomu to rozhodnutí postaví.Můžou zápasy kde nastoupí J. Madigar sabotovat nebo vznést protest za porušení pravidel VHL a nebo se můžou náhánět s ligovým hráčem a nechat se sesměšnit, protože s J.Madigarem je zápas již 3:0 na začatku. To to je téma do diskuze,od toho tu ta stránka je. Nikoho neurážím , a jestli je ta to zpráva mylná, tak se týmu Buldogs omlouvám.

Re: Re: Výpis z pravidel

(Pravidla, 31. 12. 2014 9:27)

Jo, lepší by bylo kdyby tento hráč hrál s otočenou hokejkou anebo na opačnou stranu, tak jako vždy se to nějak udělá. Asi si taky zkusím sehnat ligové hráče ať je sranda. Tady je důkaz toho k čemu vůbec jsou pravidla VHL. K ničem, žádné nejsou to jsou pravidla VaňkovaHokejovaLiga. To je správný překlad zkratky. A proč to tedy nenapíše do toho zpravodaje, který tak rád vydává. Anebo proč to tedy neřeknou Buldoci, že má takovou a takovou podmínku. A za druhé nahrát může na kolik chce gólů a vozit puk taky.

Amatérský hráč

(Férový kluci 2, 25. 12. 2014 8:09)

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=240339

Re: Amatérský hráč

(Férový kluci 3, 27. 12. 2014 22:11)

samý ligáč to je v tých buldokoch. http://www.eliteprospects.com/player.php?player=262693

fotky

(sanak.junior, 9. 9. 2014 8:19)

zdarec, viděl jsem, že ELLYS fotil v minulém zápase s Bylniců...bude to někde ke shlédnutí? :)

Re: fotky

(juris, 9. 9. 2014 16:16)

Meli by byt dnes vecer, na strankach :-)

fotka

(marekzps , 24. 1. 2014 15:23)

cau hokejsta

dokonalost

(fanoušek, 18. 10. 2013 14:53)

Chlapi je radost se divat na to jak vam to rok od roku cim dal vic jde! Jen neusnout na vavrinech a verim ze týmy ve skupine C potrápite. Začínáte hrat pekny hokej! Držím palce

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 18:51)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 16:03)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Re: nadpis

(Juris, 25. 2. 2013 20:05)

:-D radši zůstanem u hokeje :-D

Fanda

(Fanda, 20. 3. 2012 16:08)

Fandím Buldogs a Orlom,naopak "štěpán"...vyřadit.Buldogs hrají v neděli s Tulenama a já věřím že je potrápí.Tak hodně štěstí,přeji.

????

(????, 19. 3. 2012 19:28)

když si stěžuješ tak napiš konkretní jména a neshazuj zbytek hráčů.........(Pavel, 18. 3. 2012 20:36)